Služby DE

Dejte si něco dobrého v naší restauraci nebo si prohlédněte novou kolekci oblečení v našem golfovém shopu.

Kouzlné místo uprostřed přírody

Pokud bychom mohli nějaké místo nazvat golfovým rájem, tak by to mohlo být klidně zde. Možná samotný název Monachus (latinsky Mnich) zde působí magicky a dává místu nádech duchovna. Je to právě poloha, která hráčům nabízí nevšední zážitek, který si nemohou dovolit ani ta nejluxusnější hřiště u velkých měst a rušných silnic. V Golfresortu Monachus nenajdete žádné dráty vysokého napětí ani železniční trať. Na hřišti budete jen vy, bez dalších zvuků, které slyšíte každý den ve městech.

Restaurace

V naší klubové restauraci připravujeme denně nové menu z čerstvých surovin zejména od regionálních dodavatelů. Také všechny naše dezerty a limonády jsou vždy česrtvé a domácí.

Denní menu, které obsahuje polévku, hlavní chod a dezert nebo salát

149 Kč


Rezervace: +420 602 130 905

Firemní akce a turnaje

Máme společný cíl. I my chceme, abys se vaši hosté u nás cítili dobře a odjížděli spokojeni. Proto pro vás připravíme turnaj nebo firemní akci dle vašich představ. Ať už se jedná o kompletní zajištění golfového turnaje  nebo golfovou akademii s našim profesionálním trenérem. K dispozici vám je vkusně zrekonstruovaná klubovna s restaurací i celkem 18 vil nedaleko našeho resortu.

Najdete u nás tyto značky:

  • Röhnisch (dámské oblečení)
  • Oscar Jacobson (pánské oblečení)
  • Adidas (sportovní golfová koleckce a obuv)
  • Ashworth
  • Abacus

ProShop

Přímo u naší recepce najdete golfový obchod s dámským i pánským oblečením a širokou škálou golfových doplňků.