Ubytování ve vile jen pro vás

Užívejte si skvělé ubytování a neomezený golf na obou našich hřištích.

Zapomeňte na malé hotelové pokoje a počet green fee

Spojení prostorných vil s neomezeným golfem během vašeho pobytu udělá z dovolené v Golfresortu Monachus nezapomenutelný zážitek. I naše nejmenší vila je minimálně 3x větší, než klasický hotelový pokoj, a proto sebou můžete vzít přátele i celou rodinu.  Po dni stráveném na golfu si dopřejte grilování v soukromí vaší vily nebo jen relaxujte na terase s výhledem na rybník Mnich.


Free Wi-Fi

Parkování zdarma

Plně vybavená kuchyň

Vila pro 2-6 osob

Uprostřed čtyř golfových hřišť.


Během pobytu můžete hrát na hřištích v Golfresortu Monachus neomezeně 27 jamek. Navíc vám rádi rezervujeme dalších 36 jamek v Golfresortu Haugschlag. Příplatek za green fee 500 Kč (po-čt), 700 Kč (pá-ne, svátky).

Prohlédněte si vilu, která bude během pobytu jen pro vás

Vyberte si svůj golfový balíček

Sami si zvolte délku svého pobytu.

Play 3
4 900 Kč
pondělí - čtvrtek
2 noci
3 dny golfu
Play 3
5 500 Kč
pátek - neděle
2 noci
3 dny golfu
Play 4
7 250 Kč
pondělí - neděle
3 noci
4 dny golfu
Play 5
8 800 Kč
pondělí - neděle
4 noci
5 dní golfu
Play 6
10 750 Kč
pondělí - neděle
5 nocí
6 dní golfu

 Cena za osobu vč. DPH a turistických poplatků. Neobsahuje stravování. Minimální počet osob 2. V případě státního svátku v průběhu balíčku je počítán jako víkendový.

Ubytování & trénink

Prohlédněte si také naše golfové kurzy s ubytováním nebo balíček PLAY PRO, který je nabitý tréninkem s našim profesionálním trenérem.

Další informace

Příjezd / odjezd

Ubytovat se můžete nejdříve od 14:00. Hrát na hřišti můžete dle obsazenosti. Nejpozdější příjezd je do 18:00. Odjezd z vily je nejpozději do 10:00. Opět platí, že na hřišti můžete hrát až do večera (dle obsazenosti).

Stravování

Kuchyně ve vilách jsou plně vybavené. Rádi vám v naší klubové restauraci nabídneme snídaně, obědy i večeře. Informaci o otevírací době restaurace najdete na těchto internetových stránkách nebo kontaktujte naší recepci tel.: +420 602 130 905. Součástí balíčků není stravování.

Mužeme s sebou vzít psa?

Ano. Poplatek za ubytování vašeho čtyřnohého mazlíčka je 100 Kč/noc. Upozorňujeme, že v případě poničení interiéru vil, budou náklady na opravu vymáhány po vás.

Platba a storno podmínky

Platba golfového balíčku probíhá na základě potvrzené písemné rezervace, kterou po objednání obdržíte. V uvedeném e-mailu najdete informace pro bezhotovostní úhradu golfového balíčku. Splatnost golfového balíčku je do 7 dnů od potvrzené rezervace. Storno podmínky: Výše storno-poplatku se počítá v procentuální výši z ceny golfového balíčku uvedené v potvrzení rezervace. Při takové výpovědi či odstoupení: od 60. (šedesátého) do 31. (třicátého prvního) dne přede dnem nástupu na balíček činí storno-poplatek 10% ceny balíčku, od 30. (třicátého) do 15. (patnáctého) dne přede dnem nástupu na balíček činí storno-poplatek 20% ceny balíčku, od 14. (čtrnáctého) do 8 (osmého) dne přede dnem nástupu na balíček činí storno-poplatek 50% ceny balíčku, od 7. (sedmého) po den nástupu na balíček činí storno-poplatek 100% ceny balíčku.