Jak na rezervace
pro členy Golf Clubu Mnich?

Kde najdu tlačítko na online rezervace?

Tlačítko online rezervace pro členy najdete na úvodní stránce www.golfmonachus.cz v horní části pod kontaktem na recepci.
V sekci GOLF CLUB.
Na každé stránce, kterou na www.golfmonachus.cz v zápatí stránek je červené tlačítko s odkazem na online rezervace.

Členové Golf Clubu Mnich nemají možnost rezervace na teetime.cz. Na tomto portále je pouze 12 startovních časů, které lze hradit platební kartou. 

Přihlášení do online rezervací

Přihlášení do online rezervací mohou získat pouze Resort členi Golf Clubu Mnich.

Uživatelské jméno je příjmení. Všechna písmena velká, včetně diakritiky.
Příklad: NOVÁČEK (nikoliv novacek nebo NOVACEK nebo Novacek)

Heslo Vám na vyžádání zašleme na Váš e-mail. Doporučujeme si jej v nastavení změnit. V případě zapomenutí hesla  nás kontaktujte a zašleme Vám nové.

Rezervace

To, že jste v systému přihlášeni poznáte podle svého jména v pravém horním rohu. Nyní si můžete zvolit termín rezervace a vybrat si vhodný volný teetime. Volný teetime je označen zeleně. Obsazený čas je označen šedou barvou a Váš rezervovaný čas je žlutý.

Rezervaci provedete tak, že kliknete na zeleného panáčka (nejlépe prvního v řadě).

 

Po kliknutí na zelené pole se Vám otevře rezervace Vámi vybraného času. Zde si zvolíte počet hráčů ve flajtu a zda chcete k Vaší rezervaci také golfové autíčko (e-cart).

 

Správa rezervací a účtu

Vedle Vašeho jména v pravém horním rohu najdete tlačítko můj účet. V něm najdete všechny své rezervace, které můžete s časovým předstihem stornovat. Dále v této sekci najdete také možnost změny hesla (změnu hesla doporučujeme). V případě, že jej zapomenete, stačí kontaktovat naši recepci, kde Vám na e-mail zašleme nové heslo.