27 jamek uprostřed úžasné krajiny

Hřiště Mnich

Hřiště Mnich dnes patří mezi nejvyhledávanější hřiště v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje. Hřiště je dokonale přizpůsobené místní krajině, která je pro tento sport jako stvořená.

0
JAMEK
0
PAR
0
METRŮ
Score card Mnich

Hřiště Nová Bystřice

Devítijamkové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a je oblíbenou volbou začínajících golfistů. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink.

0
JAMEK
0
PAR
0
METRŮ
Score card Nová Bystřice

Před příjezdem

Informace, které bystě měli vědět před vaším příjezdem

Provozní řád

Všichni hráči na hřišti a uživatelé cvičné plochy jsou povinni dbát pokynů zaměstnanců, Pro a Marshala. Na požádání jsou všichni hráči povinni se prokázat dokladem o zaplacení hracích poplatků. Hráči jsou povinni dbát golfové etiky, tj. vracet vyseklé drny, uhrabávat bankry, vypichovat stopy po míči na jamkovištích. Je zakázáno hrát na hřišti s tréninkovými míči, odhazovat nedopalky od cigaret a vstupovat na okolní pozemky a na upravené okraje vodních překážek. Není dovolena hra v modrém džínovém a jogging oblečení, v tričku bez límečku a bez rukávu. Povoleny jsou krátké kalhoty v délce těsně nad kolena, ženám trička bez límečku a bez rukávu, ale ne tzv. tílka. Pohyb psů v areálu golfového hřiště je dovolen pouze v případě, že majitel bude mít svého psa na vodítku. Je zakázáno sbírat range míče. Hraje se pouze na vyhrazených plochách. Vstup na hřiště je povolen pouze hráčům, kteří mají svůj vlastní bag s holemi. Není povolena hra více hráčů s jedním bagem. Dodržujte tempo hry (18 jamkové kolo by mělo trvat cca 4 hodiny 30 minut - nechte hráče za Vámi projít, pokud je zdržujete. Nevyrušujte ostatní hráče mluvením, zbytečným hlukem nebo používáním mobilního telefonu. Varujte hráče, které by mohl zasáhnout míč, zvoláním „fór“.M ějte ohled k ostatním hráčům na hřišti a respektujte pokyny MARSHALA. Na jamkovišti za sebou opravte všechny stopy, především důlky po dopadu míče. Praporkovou tyč neodhazujte, pokládejte ji tak, aby nedošlo k poškození jamkoviště. Nevjíždějte vozíky a nepokládejte své bagy na jamkoviště a jeho nejbližší okolí. Nepoškozujte hřiště vysekáváním drnů při cvičných švizích. Před opuštěním bankru po sobě pečlivě zarovnejte a uhlaďte všechny stopy. Je zakázán vstup na hřiště s kočárky s malými dětmi. Děkujeme a přejeme Vám hezkou hru!

Zákaz e-cartů

V případě nepríznivého počasí mohou být e-carty zakázány. Před svým příjezdem se informujte na recepci, zda nedošlo k takovému zákazu.

Slevy na green fee

Slevy na geen fee jsou platné pouze na 18 jamek. Nelze je sčítat a kombinovat s jinými slevami. Slevy po-čt nebo po-pá jsou platné mimo svátky.