GOLFOVÁ HŘIŠTĚ

Dvě golfová hřiště uprostřed překrásné přírody jižnich Čech

 

 

 

HŘIŠTĚ MNICH

Hřiště Mnich dnes patří mezi nejvyhledávanější hřiště v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje. Hřiště je dokonale přizpůsobené místní krajině, která je pro tento sport jako stvořená.


18 jamek

Minimálně HCP 54

Rok otevření 2004

Mistrovské hřiště

HŘIŠTĚ NOVÁ BYSTŘICE

Devítijamkové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a je oblíbenou volbou začínajících golfistů. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink krátké hry, ale také pro zábavu.


9 jamek

Možnost hry bez HCP

Rok otevření 2000

Veřejné hřiště

Informace, které bystě měli vědět před vaším příjezdem

PŘED PŘÍJEZDEM

Provozní řád

Všichni hráči na hřišti a uživatelé cvičné plochy jsou povinni dbát pokynů zaměstnanců, Pro a Marshala. Na požádání jsou všichni hráči povinni se prokázat dokladem o zaplacení hracích poplatků. Hráči jsou povinni dbát golfové etiky, tj. vracet vyseklé drny, uhrabávat bankry, vypichovat stopy po míči na jamkovištích. Je zakázáno hrát na hřišti s tréninkovými míči, odhazovat nedopalky od cigaret a vstupovat na okolní pozemky a na upravené okraje vodních překážek. Není dovolena hra v modrém džínovém a jogging oblečení, v tričku bez límečku a bez rukávu. Povoleny jsou krátké kalhoty v délce těsně nad kolena, ženám trička bez límečku a bez rukávu, ale ne tzv. tílka. Pohyb psů v areálu golfového hřiště je dovolen pouze v případě, že majitel bude mít svého psa na vodítku. Je zakázáno sbírat range míče. Hraje se pouze na vyhrazených plochách. Vstup na hřiště je povolen pouze hráčům, kteří mají svůj vlastní bag s holemi. Není povolena hra více hráčů s jedním bagem. Dodržujte tempo hry (18 jamkové kolo by mělo trvat cca 4 hodiny 30 minut - nechte hráče za Vámi projít, pokud je zdržujete. Nevyrušujte ostatní hráče mluvením, zbytečným hlukem nebo používáním mobilního telefonu. Varujte hráče, které by mohl zasáhnout míč, zvoláním „fór“.M ějte ohled k ostatním hráčům na hřišti a respektujte pokyny MARSHALA. Na jamkovišti za sebou opravte všechny stopy, především důlky po dopadu míče. Praporkovou tyč neodhazujte, pokládejte ji tak, aby nedošlo k poškození jamkoviště. Nevjíždějte vozíky a nepokládejte své bagy na jamkoviště a jeho nejbližší okolí. Nepoškozujte hřiště vysekáváním drnů při cvičných švizích. Před opuštěním bankru po sobě pečlivě zarovnejte a uhlaďte všechny stopy. Je zakázán vstup na hřiště s kočárky s malými dětmi. Děkujeme a přejeme Vám hezkou hru!

Zákaz e-cartů

V případě nepríznivého počasí mohou být e-carty zakázány. Před svým příjezdem se informujte na recepci, zda nedošlo k takovému zákazu.

Slevy na green fee

Slevy na geen fee jsou platné pouze na 18 jamek. Nelze je sčítat a kombinovat s jinými slevami. Slevy po-čt nebo po-pá jsou platné mimo svátky.

Užívejte si nevšední luxus ve vile jen pro vás a k tomu neomezený golf na obou našich hřištích.

GOLFOVÉ POBYTY