Hřiště

27 jamek pro všechny kategorie golfistů uprostřed překrásné přírody

Hřiště Mnich

Hřiště Mnich dnes patří mezi nejvyhledávanější hřiště v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje. Hřiště je dokonale přizpůsobené místní krajině, která je pro tento sport jako stvořená.

0
JAMEK
0
PAR
0
METRŮ

Hřiště Nová Bystřice

Devítijamkové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a je oblíbenou volbou začínajících golfistů. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink.

0
JAMEK
0
PAR
0
METRŮ

.

Mapa hřiště

Prohlédněte si obě naše hřiště na přehledné mapě.

Score card Mnich
Score card Nová Bystřice

Top 10

Golfový areál roku 2010

TOP 10

Golfový areál roku 2011

2. MÍSTO

Golfový areál roku 2012

TOP 10

Golfový areál roku 2013

Ceník green fee a služeb

Hřiště Mnich

18 jamek pondělí - čtvrtek 1 200 Kč
18 jamek pátek - sobota 1 700 Kč
9 jamek pondělí - čtvrtek 900 Kč
9 jamek pátek - neděle 900 Kč

Hřiště Nová Bystřice

18 jamek pondělí - čtvrtek 500 Kč
18 jamek pátek - sobota 700 Kč
9 jamek pondělí - čtvrtek 350 Kč
9 jamek pátek - neděle 450 Kč

Slevy na green fee

50%děti a mládež do 15 let
30%senioři nad 60 let
20%studenti do max. 26 let (s potvrzením)

Slevy platí pouze na 18 jamek. Nelze sčítat s jinými slevami a akcemi.

1=2voucher časopisu GOLF (pondělí-pátek)
1=2Fairway to Hotel (pondělí-čtvrtek)
1=2Golf for 2 (pondělí - čtvrtek)

Další služby

Driving rangezdarma
Žeton na driving range (cca 40 míčků)50 Kč nečlen / 20 Kč člen
Ruční vozík (trolley)200 Kč / 150 Kč člen
E-cart 18 jamek800 Kč / 500 Kč člen
E-cart 9 jamek500 Kč / 300 Kč člen
Nesoutěžní výsledek (nutno nahlásit před hrou)150 Kč / 50 Kč člen

Před příjezdem

Informace, které bystě měli vědět před vaším příjezdem

Provozní řád

Všichni hráči na hřišti a uživatelé cvičné plochy jsou povinni dbát pokynů zaměstnanců, Pro a Marshala. Na požádání jsou všichni hráči povinni se prokázat dokladem o zaplacení hracích poplatků. Hráči jsou povinni dbát golfové etiky, tj. vracet vyseklé drny, uhrabávat bankry, vypichovat stopy po míči na jamkovištích. Je zakázáno hrát na hřišti s tréninkovými míči, odhazovat nedopalky od cigaret a vstupovat na okolní pozemky a na upravené okraje vodních překážek. Není dovolena hra v modrém džínovém a jogging oblečení, v tričku bez límečku a bez rukávu. Povoleny jsou krátké kalhoty v délce těsně nad kolena, ženám trička bez límečku a bez rukávu, ale ne tzv. tílka. Pohyb psů v areálu golfového hřiště je dovolen pouze v případě, že majitel bude mít svého psa na vodítku. Je zakázáno sbírat range míče. Hraje se pouze na vyhrazených plochách. Vstup na hřiště je povolen pouze hráčům, kteří mají svůj vlastní bag s holemi. Není povolena hra více hráčů s jedním bagem. Dodržujte tempo hry (18 jamkové kolo by mělo trvat cca 4 hodiny 30 minut - nechte hráče za Vámi projít, pokud je zdržujete. Nevyrušujte ostatní hráče mluvením, zbytečným hlukem nebo používáním mobilního telefonu. Varujte hráče, které by mohl zasáhnout míč, zvoláním „fór“.M ějte ohled k ostatním hráčům na hřišti a respektujte pokyny MARSHALA. Na jamkovišti za sebou opravte všechny stopy, především důlky po dopadu míče. Praporkovou tyč neodhazujte, pokládejte ji tak, aby nedošlo k poškození jamkoviště. Nevjíždějte vozíky a nepokládejte své bagy na jamkoviště a jeho nejbližší okolí. Nepoškozujte hřiště vysekáváním drnů při cvičných švizích. Před opuštěním bankru po sobě pečlivě zarovnejte a uhlaďte všechny stopy. Je zakázán vstup na hřiště s kočárky s malými dětmi. Děkujeme a přejeme Vám hezkou hru!

Zákaz e-cartů

V případě nepríznivého počasí mohou být e-carty zakázány. Před svým příjezdem se informujte na recepci, zda nedošlo k takovému zákazu.

Slevy na green fee

Slevy na geen fee jsou platné pouze na 18 jamek. Nelze je sčítat a kombinovat s jinými slevami.