Start členství

Vyberte si své členství a pak už si jen užívejte hru na prvním veřejném hřišti v České republice. Hřiště Nová Bystřice si prostě nejde nezamilovat.

Poplatky pro nové členy

Dospělá osoba:
8 900 Kč
Junior do 18 let:
3 900 Kč
Start v týdnu (po-čt):
5 900 Kč

Klubovna

Jsme golfový klub se vším všudy. Užívejte si odpočinek po golfu na naší terase. Usaďte se do pohodlných křesel a dejte si třeba něco dobrého v naší restauraci.

Osobní přístup

Nejsme továrna na členy. Všech si vážíme a děláme vše, abyste se v Golfresortu Monachus cítili dobře.

Start členství vám nabízí

  • hrajte na hřišti Nová Bystřice po celou sezonu bez dalších poplatků
  • můžete si zvolit, zda chcete hrát neomezeně po celý týden, nebo si vybrat neomezenou hru od pondělí do čtvrtka (členství Start v týdnu)
  • na hřišti Mnich máte slevu 20% (neplatí pro členství Start v týdnu)
  • služby trenéra máte k dispozici za zvýhodněnou cenu 600 Kč/hodina
  • 40 míčků na driving range za 20 Kč
  • sleva na nesoutěžní výsledek
  • klubové turnaje a akce

Roční poplatky pro stávající členy

Dospělá osoba8 900 Kč
Junior do 18 let včetně3 900 Kč
Start v týdnu (po-čt)5 900 Kč

Častné dotazy

Změna členství

Kdykoliv i v průběhu sezony můžete své členství změnit. Lze změnit členství vždy na vyšší stupeň (tj. play na start/resort nebo start na resort). Není potřeba znovu vyplňovat registraci, stačí nás informavat a uhradit rozdíl mezi typy členství.

Domovské členství

Můžete mít třeba 3 členství, ale pouze jedno je domovské. V domovském členství se vám starají o HCP a veškerou evidenci ohledně ČGF. Změna typu na členství domovské je zdarma.

Ukončení členství

Vaše členství (vyjma členství ke golfovému kurzu) je na dobu neurčitou. Pokud si již nebudete přát být členem, je zapotřebí nás o tom informovat nejopozději do 31. ledna. Po tomto termínu za členy odvádíme poplatky ČGF a my budeme muset tyto poplatky vyžadovat od vás.

Bonusy za včasnou platbu

Za včasnou platbu získávají členové bonusy. Do 31.12. získají při úhradě svých poplatků (Resort členi) 2x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Do 15.2. získají členové 1x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Bonusy jsou platné pouze na danou sezonu a nelze je uplatnit v turnajích. Pozdější platby ztrácejí nárok na tyto bonusy.

Udržovací členství

V případě, že nebudete moci v sezoně využívat své členství, můžete si zvolit členství Play (4900 Kč), které slouží také jako udržovací. V případě, že nedojde k úhradě žádného členství, dochází k blokaci člena na serveru ČGF a k 30.4. bude členství ukončeno.

Členská karta

Členské karty vydává ČGF a jsou k dispozici na recepci klubu začátkem sezony. Při ztrátě členské karty je možné vytvořit duplikát, který je zpoplatněn částkou 300 Kč. HCP na členské kartě se v průběhu sezony nemění. V případě, že dojde k získání HCP 54, je členská karta vyhotovena automaticky.