Resort členství

Užívejte si golf na dvou hřištích za jednu výhodnou cenu.

DÁREK PRO NOVÉ ČLENY


2x green fee na hřiště Mnich pro vaše známé a rodinu

Hrajte golf neomezeně

Užívejte si neomezený golf na obou našich hřištích po celou sezonu. Členství nabízí řadu výhod, jako je například zvýhodněný trénink nebo zvýhodněné ceny dalších služeb. Tou největší výhodou je hřiště Mnich, které patří mezi nejkrásnější hřiště v České republice.

Užívjete si výhody plnými doušky

  • neomezená hra na hřišti Mnich a Nová Bystřice
  • registrace ČGF
  • slevy na služby trenéra (-200 Kč) a driving range
  • zapůjčení e-carts se slevou 300 Kč
  • klubové turnaje a akce
  • slevy až 50% na dalších 30 hřištích
  • osobní přístup

Nová členství


Vstupní a roční poplatek pro nového člena (dospělá osoba)20 700 Kč
Vstupní a roční poplatek pro nového člena (junior do 18 let)7 700 Kč

Roční poplatky pro stávající členy


Dospělí16 000 Kč
Junior do 18 let6 700 Kč
Senior (nad 60 let)15 100 Kč
Rodina (cena za osobu)*14 000 Kč

* Rodina jsou 3 dospělé osoby v příbuzenském vztahu

Častné dotazy


Změna členství

Kdykoliv i v průběhu sezony můžete své členství změnit. Lze změnit členství vždy na vyšší stupeň (tj. play na start/resort nebo start na resort). Není potřeba znovu vyplňovat registraci, stačí nás informavat a uhradit rozdíl mezi typy členství.

Domovské členství

Můžete mít třeba 3 členství, ale pouze jedno je domovské. V domovském členství se vám starají o HCP a veškerou evidenci ohledně ČGF. Změna typu na členství domovské je zdarma.

Ukončení členství

Vaše členství (vyjma členství ke golfovému kurzu) je na dobu neurčitou. Pokud si již nebudete přát být členem, je zapotřebí nás o tom informovat nejopozději do 31. ledna. Po tomto termínu za členy odvádíme poplatky ČGF a my budeme muset tyto poplatky vyžadovat od vás.

Bonusy za včasnou platbu

Za včasnou platbu získávají členové bonusy. Do 31.12. získají při úhradě svých poplatků (Resort členi) 2x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Do 15.2. získají členové 1x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Bonusy jsou platné pouze na danou sezonu a nelze je uplatnit v turnajích. Pozdější platby ztrácejí nárok na tyto bonusy.

Udržovací členství

V případě, že nebudete moci v sezoně využívat své členství, můžete si zvolit členství Play (4900 Kč), které slouží také jako udržovací. V případě, že nedojde k úhradě žádného členství, dochází k blokaci člena na serveru ČGF a k 30.4. bude členství ukončeno.

Členská karta

Členské karty vydává ČGF a jsou k dispozici na recepci klubu začátkem sezony. Při ztrátě členské karty je možné vytvořit duplikát, který je zpoplatněn částkou 300 Kč. HCP na členské kartě se v průběhu sezony nemění. V případě, že dojde k získání HCP 54, je členská karta vyhotovena automaticky.

Vítejte v Golf Clubu Mnich!