Golf Club Mnich

Nejsme továrnou na členství. Všech členů si vážíme a děláme maximum pro jejich spokojenost.

Vyberte si členství

Resort členství

K dispozici vám budou po celou sezonu obě naše hřiště a k tomu řada výhod, díky kterým se u nás budete cítit skvěle a členství si užijete na maximum.

20 700 Kč

Start členství

Hrajte na prvním veřejném hřišti v České republice po celou sezonu. Nebo si vyberte členství s hrou od pondělí do čtvrtka.

 od 5 900 Kč

Play členství

V rámci členství Play hrajete na hřišti Mnich se slevou 20% a na hřišti Nová Bystřice se slevou 50%. Navíc máte další výhody členství.

4 900 Kč

Výhody členství

Míříte dobrým směrem. Vaše členství v Golf Clubu Mnich vám nabízí řadu výhod.

Aktuální mistři klubu

Mistři Golf Clubu Mnich 2016

Mistři klubu na rány: Jiří Pešl a Pavlína Pátková
Mistři klubu na jamky: Petr Míšek a Věra Hesová

Informace o členství

Změna členství

Kdykoliv i v průběhu sezonu můžete své členství změnit. Členství lze změnit vždy pouze na vyšší stupeň (tj. play na start/resort nebo start na resort). Není potřeba znovu vypňovat registraci, stačí nás informavat a uhradit rozdíl mezi typy členství.

Domovské členství

Můžete mít třeba 3 členství, ale pouze jedno je domovské. V domovském členství se vám starají o HCP a vešekrou evidenci ohledně ČGF. Změna typu na členství domovské je zdarma.

Ukončení členství

Vaše členství (vyjma členství ke golfovému kurzu) je na dobu neurčitou. Pokud si již nebudete přát být členem, je zapotřebí nás o tom informovat nejopozději do 31. ledna. Po tomto termínu za členy odvádíme poplatky ČGF a my budeme muset tyto poplatky vyžadovat od vás.

Bonusy za včasnou platbu

Za včasnou platbu získávají členové bonusy. Do 31.12. získají při úhradě svých poplatků (Resort členi) 2x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Do 15.2. získají členové 1x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Bonusy jsou platné pouze na danou sezonu a nelze je uplatnit v turnajích. Pozdější platby ztrácejí nárok na tyto bonusy.

Udržovací členství

V případě, že nebudete moci v sezoně využívat své členství, můžete si zvolit členství Play (4900 Kč), které slouží také jako udržovací. Pokud nedojde k úhradě žádného členství, dochází k blokaci člena na serveru ČGF a k 30.4. bude členství ukončeno.

Členská karta

Členské karty vydává ČGF a jsou k dispozici na recepci klubu začátkem sezony. Při ztrátě členské karty je možné vytvořit duplikát, který je zpoplatněn částkou 300 Kč. HCP na členské kartě se v průběhu sezony nemění. V případě, že dojde k získání HCP 54, je členská karta vyhotovena automaticky.

Platba členství

Členství lze uhradit bankovním převodem na číslo účtu: 107-6169000257/0100 (Komerční Banka). Jako variabilní symbol uveďte registrační číslo ve tvaru 63xxxx. Pokud ještě nemáte členské číslo GC Mnich, uveďte Vaše rodné číslo. V případě úhrady v hotovosti lze platbu provést na hlavní recepci Golfresortu Monachus. Nelze použít platební kartu (pouze v hotovosti.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat