Start členství

Užívejte si na prvním veřejném hřišti v České repbulice. Hřiště Nová Bystřice Vám bude k dispozici kdykoliv nebo od pondělí do čtvrtka. Členství Vám nabízí také slevy na více jak 30 partnerských hřištích, možnost stát se členem Heart of Golf Players Clubu a hrát na dolnorakouských hřištích s 50% slevou nebo využívání dalších služeb resortu se značnou slevou.

Junior
3 900 Kč
vstupní poplatek zdarma
Juniorské členství je určené pro hráče do 18 let (včetně). Cena za osobu.
Dospělí
8 900 Kč
vstupní poplatek zdarma
Základní členství Start v Golf Clubu Mnich. Cena za osobu.
Start v týdnu
5 900 Kč
vstupní poplatek zdarma
Obsahuje volnou hru na hřišti od pondělí do čtvrtka. Cena za osobu.

Výhody členství v Golf Clubu Mnich

Co je vstupní poplatek

Pokud není uvedeno jinak, vstupní poplatek je jednorázový poplatek pro všechny nové Resort členy. Start členi vstupní poplatek nehradí.

Trvání členství

Členství v Golf Clubu Mnich nastavujeme na dobou neurčitou. Automaticky se Vám členství vždy prodlouží na nový rok. Stačí uhradit poplatky na danou sezonu a pokračujete dále bez dalších obnovovacích postupů. Členství ke golfovému kurzu je vždy nastaveno do 31.12. Velmi rádi jej prodloužíme i po tomto termínu, stačí nás o tom informovat.

Ukončení členství

Pokud si již nepřejete být členem Golf Clubu Mnich, můžete své členství ukončit. Zašlete nám e-mail na info@golfmonachus.cz a členství Vám dle Vašeho přání ukončíme.

Úhrada členských poplatků

Splatnost členských ročních poplatků je vždy do 31.12. na další sezonu. V tomto termínu od nás obdržíte bonusy za včasnou platbu. Druhý termín je do 15.2.. Do toho termínu nabízíme na některá členství část bonusů. A konečný termín je do 31.3.. Pokud do tohoto termínu neuhradíte své členské příspěvky, nejen že přijdete o bonusy v rádu tisíců korun (vouchery), ale budeme Vaše členství blokovat (bude neplatné). Následně Vás upozorníme na e-mail a pokud ani potom nedojde k úhradě, bude Vám členství v Golf Clubu Mnich ukončeno.

Změna členství

Resort členi mohou kdykoliv změnit své členství na Start, Start v týdnu nebo Play. Stačí zaplatit příslušné roční poplatky a kdykoliv se můžou opět vrátit na Resort členství (stačí doplatit rozdíl). Start členi mohou své členství rovněž změnit na Play nebo na Resort. V případě změny na Resort členství je nutné uhradit také vstupní poplatek.