Start členství

Hrajte po celou sezonu neomezeně na hřišti Nová Bystřice.

DÁREK PRO NOVÉ ČLENY


1x green fee na hřiště Nová Bystřice pro vaše známé

Nabídka se nezvtahuje na zvýhodněné členství ke golfovým kurzům.

Golfové členství pro všechny

Hřiště Nová Bystřice je 9jamkové veřejné hřiště, které je idální pro začínající a rekreační golfisty. Není příliš náročné a nabízí skvělý pocit ze hry. V rámci členství Start si můžete zvolit, zda chcete na hřišti hrát neomezeně nebo od pondělí do čtvrtka.

Užívjete si výhody plnými doušky

  • neomezená hra na hřišti Nová Bystřice
  • sleva 20% na hřišti Mnich (18 jamek)*
  • registrace ČGF
  • slevy na služby trenéra (-200 Kč) a driving range
  • klubové turnaje a akce
  • slevy až 50% na dalších 30 hřištích
  • osobní přístup

* neplatí pro Start v týdnu

Roční poplatky pro nové i stávající členy


Dospělí8 900 Kč
Junior do 18 let3 900 Kč
Start v týdnu (pondělí - čtvrtek)5 900 Kč

* Rodina jsou 3 dospělé osoby v příbuzenském vztahu

Častné dotazy


Změna členství

Kdykoliv i v průběhu sezony můžete své členství změnit. Lze změnit členství vždy na vyšší stupeň (tj. play na start/resort nebo start na resort). Není potřeba znovu vyplňovat registraci, stačí nás informavat a uhradit rozdíl mezi typy členství.

Domovské členství

Můžete mít třeba 3 členství, ale pouze jedno je domovské. V domovském členství se vám starají o HCP a veškerou evidenci ohledně ČGF. Změna typu na členství domovské je zdarma.

Ukončení členství

Vaše členství (vyjma členství ke golfovému kurzu) je na dobu neurčitou. Pokud si již nebudete přát být členem, je zapotřebí nás o tom informovat nejopozději do 31. ledna. Po tomto termínu za členy odvádíme poplatky ČGF a my budeme muset tyto poplatky vyžadovat od vás.

Bonusy za včasnou platbu

Za včasnou platbu získávají členové bonusy. Do 31.12. získají při úhradě svých poplatků (Resort členi) 2x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Do 15.2. získají členové 1x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Bonusy jsou platné pouze na danou sezonu a nelze je uplatnit v turnajích. Pozdější platby ztrácejí nárok na tyto bonusy.

Udržovací členství

V případě, že nebudete moci v sezoně využívat své členství, můžete si zvolit členství Play (4900 Kč), které slouží také jako udržovací. V případě, že nedojde k úhradě žádného členství, dochází k blokaci člena na serveru ČGF a k 30.4. bude členství ukončeno.

Členská karta

Členské karty vydává ČGF a jsou k dispozici na recepci klubu začátkem sezony. Při ztrátě členské karty je možné vytvořit duplikát, který je zpoplatněn částkou 300 Kč. HCP na členské kartě se v průběhu sezony nemění. V případě, že dojde k získání HCP 54, je členská karta vyhotovena automaticky.

Vítejte v Golf Clubu Mnich!