PLAY ČLENSTVÍ

Nehrajete v Golfresortu Monachus často, ale přesto chcete být součástí Golf Clubu Mnich? Členství Play Vám nabízí 50% slevu na hřišti Nová Bystřice (18 jamek) a 20% slevu na hřišti Mnich (18 jamek). Součástí členství jsou také slevy na více jak 30 partnerských hřištích, možnost stát se členem Heart of Golf Players Clubu a hrát na dolnorakouských hřištích s 50% slevou nebo využívání dalších služeb resortu se značnou slevou.

Junior
2 900 Kč
vstupní poplatek zdarma
Juniorské členství je určené pro hráče do 18 let (včetně). Cena za osobu.
Dospělí
4 900 Kč
vstupní poplatek zdarma
Slouží také jako udržovací členství v Golf Clubu Mnich. Cena za osobu.

Bonusy:

  • 2x voucher na hřiště Mnich (pondělí - čtvrtek) v hodnotě 2400 Kč
  • 1x voucher na hřiště Mnich (pátek - neděle) v hodnotě 1 700 Kč

Užívejte si výhody
svého nového členství

Co je vstupní poplatek

Pokud není uvedeno jinak, vstupní poplatek je jednorázový poplatek pro všechny nové Resort členy. Start členi vstupní poplatek nehradí.

Trvání členství

Členství v Golf Clubu Mnich nastavujeme na dobou neurčitou. Automaticky se Vám členství vždy prodlouží na nový rok. Stačí uhradit poplatky na danou sezonu a pokračujete dále bez dalších obnovovacích postupů. Členství ke golfovému kurzu je vždy nastaveno do 31.12. Velmi rádi jej prodloužíme i po tomto termínu, stačí nás o tom informovat.

Ukončení členství

Pokud si již nepřejete být členem Golf Clubu Mnich, můžete své členství ukončit. Zašlete nám e-mail na info@golfmonachus.cz a členství Vám dle Vašeho přání ukončíme.

Úhrada členských poplatků

Splatnost členských ročních poplatků je vždy do 31.12. na další sezonu. V tomto termínu od nás obdržíte bonusy za včasnou platbu. Druhý termín je do 15.2.. Do toho termínu nabízíme na některá členství část bonusů. A konečný termín je do 31.3.. Pokud do tohoto termínu neuhradíte své členské příspěvky, nejen že přijdete o bonusy v rádu tisíců korun (vouchery), ale budeme Vaše členství blokovat (bude neplatné). Následně Vás upozorníme na e-mail a pokud ani potom nedojde k úhradě, bude Vám členství v Golf Clubu Mnich ukončeno.

Změna členství

Resort členi mohou kdykoliv změnit své členství na Start, Start v týdnu nebo Play. Stačí zaplatit příslušné roční poplatky a kdykoliv se můžou opět vrátit na Resort členství (stačí doplatit rozdíl). Start členi mohou své členství rovněž změnit na Play nebo na Resort. V případě změny na Resort členství je nutné uhradit také vstupní poplatek.