Mnich (18)

Nová Bystřice

E-carts

+420 602 130 905

Vítejte

v Golf Club Mnich

Golf Club Mnich nabízí svým členům hru na dvou hřištích v Golfresortu Monachus a patří mezi největší golfové resorty v České republice. Vzdálenost od velkých měst zaručuje členům luxus v podobě úžasné přírody a ničím nerušený golf. Podívejte se na naši nabídku a zjistíte, že být členem a hrát na skvělém hřišti si můžete dovolit také.

Členství v Golf Clubu Mnich

Právě nyní máme dárky pro nové Resort členy a zvýhodněné ceny členství pro seniory a rodiny.
Užívejte si své nové členství v Golf Clubu Mnich za skvělé ceny!

Dospělí

věk 19-59 let

Senior

věk nad 60 let

Junior

věk do 18 let

Rodina

pro celé rodiny

Resort Plus+

členství s ubytováním

Výhody členství v Golf Clubu Mnich

Podívejte se na výhody, které mají naši členi a objevte skutečné golfové členství

Mistři Golf Clubu Mnich

Mistři klubu na rány 2017:
Renata Beznosková a Stanislav Fruhvirt

Mistři klubu na jamky:

Agáta Beznosková a Jiří Pešl

Informace o členství

Změna členství

Kdykoliv i v průběhu sezony můžete své členství změnit. Členství lze změnit vždy pouze na vyšší stupeň (tj. play na start/resort nebo start na resort). Není potřeba znovu vypňovat registraci, stačí nás informavat a uhradit rozdíl mezi typy členství.

Domovské členství

Můžete mít třeba 3 členství, ale pouze jedno je domovské. V domovském členství se vám starají o HCP a vešekrou evidenci ohledně ČGF. Změna typu na členství domovské je zdarma.

Ukončení členství

Vaše členství (vyjma členství ke golfovému kurzu) je na dobu neurčitou. Pokud si již nebudete přát být členem, je zapotřebí nás o tom informovat nejopozději do 31. ledna. Po tomto termínu za členy odvádíme poplatky ČGF a my budeme muset tyto poplatky vyžadovat od vás.

Bonusy za včasnou platbu

Za včasnou platbu získávají členové bonusy. Do 31.12. získají při úhradě svých poplatků (Resort členi) 2x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Do 15.2. získají členové 1x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Bonusy jsou platné pouze na danou sezonu a nelze je uplatnit v turnajích. Pozdější platby ztrácejí nárok na tyto bonusy.

Udržovací členství

V případě, že nebudete moci v sezoně využívat své členství, můžete si zvolit členství Play (4900 Kč), které slouží také jako udržovací. Pokud nedojde k úhradě žádného členství, dochází k blokaci člena na serveru ČGF a k 30.4. bude členství ukončeno.

Členská karta

Členské karty vydává ČGF a jsou k dispozici na recepci klubu začátkem sezony. Při ztrátě členské karty je možné vytvořit duplikát, který je zpoplatněn částkou 300 Kč. HCP na členské kartě se v průběhu sezony nemění. V případě, že dojde k získání HCP 54, je členská karta vyhotovena automaticky.

Platba členství

Členství lze uhradit bankovním převodem na číslo účtu: 107-6169000257/0100 (Komerční Banka). Jako variabilní symbol uveďte registrační číslo ve tvaru 63xxxx. Pokud ještě nemáte členské číslo GC Mnich, uveďte Vaše rodné číslo. V případě úhrady v hotovosti lze platbu provést na hlavní recepci Golfresortu Monachus. Nelze použít platební kartu (pouze v hotovosti.

Kontaktujte nás