GOLF CLUB

Užívejte si své skutečné golfové členství.

 

 

 

ČLENSTVÍ V GOLF CLUBU MNICH

CHCI SE STÁT ČLENEM GOLF CLUBU MNICH

Pokud jste ještě neměli členství v Golf Clubu Mnich, podívejte se na nabídku, kterou pro Vás máme.

Více informací →

JIŽ MÁM ČLENSTVÍ V GOLF CLUBU MNICH

Ceník členství a bonusy na sezonu 2018 najdete právě v tomto odkazu.

Více informací →

Užívejte si své členství naplno

VÝHODY ČLENSTVÍ V GOLF CLUBU MNICH

Nové členství pro všechny

NEO ČLENSTVÍ BEZ VSTUPNÍCH POPLATKŮ

Užívejte si golf bez vysokých vstupních nákladů. Členství můžete platit měsíčně, takže stačí si vybrat typ členství, které Vám nevjvíce vyhovuje a pak si jen užívejte neomezenou hru.

Cena již od 990 Kč/měsíčně

MISTŘI GOLF CLUBU MNICH

Mistři klubu na rány 2017:
Renata Beznosková a Stanislav Fruhvirt

Mistři klubu na jamky:

Agáta Beznosková a Jiří Pešl

INFORMACE O ČLENSTVÍ

Změna členství

Kdykoliv i v průběhu sezony můžete své členství změnit. Členství lze změnit vždy pouze na vyšší stupeň (tj. play na start/resort nebo start na resort). Není potřeba znovu vypňovat registraci, stačí nás informavat a uhradit rozdíl mezi typy členství.

Domovské členství

Můžete mít třeba 3 členství, ale pouze jedno je domovské. V domovském členství se vám starají o HCP a vešekrou evidenci ohledně ČGF. Změna typu na členství domovské je zdarma.

Ukončení členství

Vaše členství (vyjma členství ke golfovému kurzu) je na dobu neurčitou. Pokud si již nebudete přát být členem, je zapotřebí nás o tom informovat nejopozději do 31. ledna. Po tomto termínu za členy odvádíme poplatky ČGF a my budeme muset tyto poplatky vyžadovat od vás.

Bonusy za včasnou platbu

Za včasnou platbu získávají členové bonusy. Do 31.12. získají při úhradě svých poplatků (Resort členi) 2x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Do 15.2. získají členové 1x fee na Mnich a 1x voucher na e-cart. Bonusy jsou platné pouze na danou sezonu a nelze je uplatnit v turnajích. Pozdější platby ztrácejí nárok na tyto bonusy.

Udržovací členství

V případě, že nebudete moci v sezoně využívat své členství, můžete si zvolit členství Play (4900 Kč), které slouží také jako udržovací. Pokud nedojde k úhradě žádného členství, dochází k blokaci člena na serveru ČGF a k 30.4. bude členství ukončeno.

Členská karta

Členské karty vydává ČGF a jsou k dispozici na recepci klubu začátkem sezony. Při ztrátě členské karty je možné vytvořit duplikát, který je zpoplatněn částkou 300 Kč. HCP na členské kartě se v průběhu sezony nemění. V případě, že dojde k získání HCP 54, je členská karta vyhotovena automaticky.

Platba členství

Členství lze uhradit bankovním převodem na číslo účtu: 107-6169000257/0100 (Komerční Banka). Jako variabilní symbol uveďte registrační číslo ve tvaru 63xxxx. Pokud ještě nemáte členské číslo GC Mnich, uveďte Vaše rodné číslo. V případě úhrady v hotovosti lze platbu provést na hlavní recepci Golfresortu Monachus. Nelze použít platební kartu (pouze v hotovosti.

KONTAKTUJTE NÁS